Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 10 tips gia na petyxei to komati sas

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vetogr
Admin
vetogr


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : KEFALLONIA

10 tips gia na petyxei to komati sas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 10 tips gia na petyxei to komati sas   10 tips gia na petyxei to komati sas Icon_minitimeΠεμ Μαρ 27, 2008 3:08 pm

1o:otan einai bomb i aplo sxedio bafete to perigrama me to xroma poy tha bapsete mesa kai meta kanete to perigrama kia teleytaia oi skies klp...
2o: otan eiste neoi pigainete se meroi poy mporeite na exsaskitheite...
3o:xsekiniste prin bapsete kai kanete tagies klp oste na eksaskithite sto sprey kai na kserete tin apostasi na min sas trexei
4o:pigainete oson to dynaton me aloys graffitades poy xseroyn kati parapano e oso na 'ne kati tha mathete..!!
5o:pote min akoyte toys "palioys" oti to kommati sas einai xalia kapoia stigmi kai nane xalia tha kanete kati kalo kai tote tha deite pos kai an eiste kaloi pali thas sas lene xalia..
6o:MIN kanete tpt se idiotika ktiria mono se dymosia etsi den tha sas poyne pote bandaloys oi gries..
7o:min xsekinisete me wild style xsekiniste me bybbles gramata
8o:exete panta mazi sas tsiliadoro kai aytos na einai empistos filos
9o:min to paizete graffitades kai min lete se kanenan oti kanete graffiti
10o:otan einai na kanete to perigrama kante to mia kai ekso min stamatate kai ksekinate etsi tha sas bgei xalia...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://veto.forumakers.com
FroZeR
Administrator
Administrator
FroZeR


Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2008
Ηλικία : 32
Τόπος : KEFALONIA

10 tips gia na petyxei to komati sas Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 10 tips gia na petyxei to komati sas   10 tips gia na petyxei to komati sas Icon_minitimeΔευ Μαρ 31, 2008 8:39 am

ante pare kamia gupso sanida re kai parata mas Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.veto.forum.com
 
10 tips gia na petyxei to komati sas
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: GRAFFITI-
Μετάβαση σε: